Sektörler

Otomotiv

Otomotiv sektöründe almanya, italan, fransız menşeili araçların expertizliğini, satışını, riske karşı güvence satışlarını ve bu sektöre de mavi yaka ile beyaz yaka uzman personel desteği sunan Bergibo® Grup uzun yıllardır çalışmalarını bu sektörde sürdürmektedir.

Gayrimenkul

Butik projeler, expertizlik, riske karşı güvence satışları ile Bodrum, İzmir, Bayramoğlu, Gümbet, Ayvalık, Dikili’de ki takip ettiği projeler ve bunun yanında sektöre sunduğu insan kaynağı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Marka Geliştirme ve Pazarlama

Virtual Reality, Agumented Reality, dijital pazarlama ve klasik pazarlama yöntemleri ile marka geliştirme ve ürün sunumu ile sektörün pr çalışmalarına katkı sunmak için elinde ki projeleri yürüten Bergibo®, pazarlama ve reklamcılık sektörüne insan kaynağı sağlayarak ihracata katkı sağlamaktadır.

Makine

Maden, tekstil, ambalaj, gıda makineleri hususunda ithalat – ihracat çalışmalarına devam etmektedir. Yurt dışı makine kurulumları ve proje yönetimleri bünyesinde ki kaliteli insan kaynağı ile yöneten Bergibo®, iş için doğru arazi seçimi ve tesislendirme bilimleri üzerine danışmanlıklarına devam etmektedir.

Gıda, Turizm

Organik ürünlerin üretimi ve pazarlanması hususlarında girişimleri bulunmaktadır. Hali hazırda Antakya yöresinde birçok üretici ile projeler geliştirmekte ve ürünlerin pazara sunulmasında aktif rol oynamaktadır.

Yeni Yatırımlar ve Diğerleri

Sürekli değişen ve olumlu olumsuz olarak ivmelenen ekonomik eğriler Bergibo®’nun, dostlarının yatırımlarını dünyanın doğru bölgelerinde yapmasına adına işaret ederken itinalı davranması için bir gerekçedir. Yurt dışında ki ortakları ile Türkiye ürünlerinin Kuzey afrika, Avrupa ve Türki Cumhuriyeti ülkelerine naklinde-ihracatında satıcı ile alıcı arasında ki normları belirler.