Genelİnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yazılımları

tuzla_gebze_personel_tedarik

Günümüzde yaygınlaşan bilgisayar kullanımı ile personellerinize ait özlük dosyalarınızı dijital platformlarda muhafaza edebilirsiniz. İşletmenize sağladığınız en büyük avantajlar arşiv maliyetlerinizin ortadan kalkması, insan kaynakları yöneticinizin bulunduğu her ortamda dökümanlara anında erişim imkanı, sınırsız kayıt tutma kabiliyeti ve otomatik düzen…

2020 de tüm dünyada ve ülkemizde yüzünü gösteren pandemi sürecinde daha çok kullanıldığını gördüğümüz web tabanlı online yazılımlar insan kaynakları personellerinin işlerinin aksamadan sürdürülmesi adına büyük bir yükü işletmelerin omuzlarından adeta sırtlandılar.

İnsan Kaynakları Yazılımları Ne İşe Yarar?

Bir işletmenin geleceği müşterilerinin memnuniyetinin yanında çalışanlarının memnuniyetine de bağlıdır. İşletme bu iki temel üzerine kaynak ve pazar anlayışına bağlı olarak oturtulur. Konunun müşteri yönetimi kısmında CRM (Customer Relation Management) müşteri ilişkileri yönetimi yazılımları yer alırken, personel yönetimi kısmında ise HRC (Human Resources Management) insan kaynakları yönetimi yazılımları devreye girer.

Personel takip hizmeti, bordro hizmeti, iş başvuru analizleri, ziyaretçi takip hizmeti, özlük yönetimi, personel izin yönetimi hizmeti, personel harcırah takibi, personel iş seyahati takibi hizmeti, personel zimmet takibi hizmeti, personel eğitim yönetimi hizmeti, personel vize işlemleri hizmeti, personel performans yönetimi hizmetlerini bünyesinde barındıran insan kaynakları yazılımları yerli ve yabancı olmak üzere inovatik yaklaşımları ile sürekli gelişim süreçlerini yönetmekteler. Bergibo® İnsan Kaynakları yukarı da verdiği bu hizmetlerin yanında, ihracat ve satış pazarlama danışmanlıkları konularında da CRM modüllerini kullanmaya devam etmektedir.

İnsan kaynakları modülleri olan yazılımlardan bazıları;

  • Akınsoft Wolvox
  • Mikro Yazılım
  • Logo Yazılım
  • Sap
  • Canias
  • Microsoft Axapta
  • Ifs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir