İş İlanı

İş İlanı: Depo Sorumlusu

bayan-elleçleme-personel

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz metal raf sektöründe ki firmamız için kendi bünyesine aşağıdaki özelliklere sahip Depo Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

Depo Sorumlusu

Sektör: Depo Rafları İmalatı, Metal Raf Üretimi

Çalışma saatleri: 08:30-18:30 // C.tesi-Pazar tatil

İş tanımı:

  • Tercihen metal sektöründe tecrübeli ve civata bilgisi olan,
  • Depo bölümünde mal kabul, depolama, hazırlama, sevkiyat, sayım ile ilgili tüm faaliyetleri eksiksiz ve koordineli bir şekilde yönetmek,
  • Günlük stok hareketlerini düzenli olarak kontrol etmek ve fiilen ve sistem üzerinden ürünlerin stok girişlerini ve çıkışlarının yapılmasını sağlamak,
  • Yerleşim planına uygun olacak şekilde raf düzeni ve stok düzeninin sürekliliğini sağlamak,
  • Depo stok takibini sağlıklı şekilde yaparak, ihtiyaç olan malzeme taleplerini satın alma departmanına zamanında doğru şekilde iletmek
  • Tercihen ERP sistemi (Depo & Stok kontrol modülleri) ve MS Office programlarına hakim
  • Araştırmacı, geliştirmeci,
  • İstanbul Anadolu E-5 Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova, Darıca bölgesinde ikamet eden personel alımımız olacaktır.

Servis güzergahlar:

E-5 Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova, Darıca

İşkur link: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00007086739
Irtibat: +90 532 172 82 14
info@bergibo.com

Biz Kimiz?

Bergibo Endüstri İnsan Kaynakları İhracat olarak yurt dışında ki müşterilerimize satın alma danışmanlığı sağlamaktayız. Türkiye’de kendileri için hazırladığımız ürünleri tüm dünyada ki adreslerine kapılarına kadar göndermekte ve ihracat yapmaktayız.

Yurtiçinde insan kaynakları danışmanlığı projelerimiz ile birlikte, tadilat-yenileme ve dekorasyon çalışmalarımız endüstride organize sanayi bölgelerinde devam etmektedir. Tüm bunların paralel olarak iş güvenliği ekipmanları ve kıyafetleri, iş ayakkabıları hususunda çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz. 

Mermer ve seramik sektöründe 2011 yılından bu yana gelen sarf malzeme, makine, ekipman satış pazarlama ağımız hem Türkiye’de ve hem de tüm dünyada devam etmektedir. Katrak maşaları, mermer işleme makineleri, sarf malzemeler konularında kendi markamızla İtalya, Balkan ülkeleri, Yunanistan, Rusya, Ortadoğu, Kanada gibi ülkelere sürekli ihracatlarımız sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir