İş İlanı

İş İlanı: RollForm Operatörü

trapez_sac_levha_makinesi

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz metal raf sektöründe ki firmamız için kendi bünyesine aşağıdaki özelliklere sahip Rollform Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

Rollform Operatörü

Sektör: Depo Rafları İmalatı, Metal Raf Üretimi

Çalışma saatleri: 08:30-18:30 // C.tesi-Pazar tatil

İş tanımı:

  • Rollform hatlarında en az 3 yıl çalışmış,
  • Makinelerde makara / kalıp söküp takacak,
  • Makine ayarlarını bilen,
  • Kumpas ve ölçü aletlerini ve teknik resim okumasını bilen
  • İstanbul Anadolu E-5 Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova, Darıca bölgesinde ikamet eden personel alımımız olacaktır.

Servis güzergahlar:

E-5 Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova, Darıca

İşkur link: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00007086740
Irtibat: +90 532 172 82 14
info@bergibo.com

Biz Kimiz?

Bergibo Endüstri İnsan Kaynakları İhracat olarak yurt dışında ki müşterilerimize satın alma danışmanlığı sağlamaktayız. Türkiye’de kendileri için hazırladığımız ürünleri tüm dünyada ki adreslerine kapılarına kadar göndermekte ve ihracat yapmaktayız.

Yurtiçinde insan kaynakları danışmanlığı projelerimiz ile birlikte, tadilat-yenileme ve dekorasyon çalışmalarımız endüstride organize sanayi bölgelerinde devam etmektedir. Tüm bunların paralel olarak iş güvenliği ekipmanları ve kıyafetleri, iş ayakkabıları hususunda çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz. 

Mermer ve seramik sektöründe 2011 yılından bu yana gelen sarf malzeme, makine, ekipman satış pazarlama ağımız hem Türkiye’de ve hem de tüm dünyada devam etmektedir. Katrak maşaları, mermer işleme makineleri, sarf malzemeler konularında kendi markamızla İtalya, Balkan ülkeleri, Yunanistan, Rusya, Ortadoğu, Kanada gibi ülkelere sürekli ihracatlarımız sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir